Hakkımızda

Telefon Santrali teknolojilerinde her alanında uçtan uca anahtar teslimi projeler geliştiren ve gerçekleştiren Kaya Telefon ve Santral Sistemleri, 20 yıllık tecrübesiyle iletişim teknolojilerinde uzman kadrosuyla faaliyet göstermektedir. Baş döndüren hızda değişen Telefon Santralleri dünyasında Türkiye’de çok az örneği olan çözüm ve proje üretim merkezi niteliğini kazanmıştır.

 

Küçük, orta ve büyük ölçekli firmalar için geniş santral portföyü ve alanlarında uzman personelleri ile Karel marka santral çözümlerini mecidiyeköydeki ofisinden sağlayan Karel Telefon ve Santral Sistemleri , “koşulsuz müşteri memnuniyetini” kendisine ilke edinmiştir. İş süreçlerini tanımlayarak firma içi e-iş platformunu oluşturmuş ve müşteri ilişkileri yönetim sistemi programını hayata geçirmiştir.

Bünyesindeki 1 mühendis, 3 teknisyenden oluşan güçlü teknik kadrosu, sürekli olarak İstanbul içerisinde faaliyette bulunan 5 teknik servis aracı ve 2000’i aşkın memnun müşterisiyle Kaya Telefon ve Santral  Sistemleri sektöründe güvenilir bir hizmet markasıdır.